Meno Pohlavie Dátum narodenia (od - do) Otec Matka F Generácia Krajina pôvodu Chovnosť
UMA Anv suka 14.07.2019 CAPTAIN Anv PIAF z Milhostovských polí F2 SK
ULMA Anv suka 14.07.2019 CAPTAIN Anv PIAF z Milhostovských polí F2 SK
URIS Anv suka 14.07.2019 CAPTAIN Anv PIAF z Milhostovských polí F2 SK
ULLA Anv suka 14.07.2019 CAPTAIN Anv PIAF z Milhostovských polí F2 SK
UTTA Anv suka 14.07.2019 CAPTAIN Anv PIAF z Milhostovských polí F2 SK
UNKA Anv suka 14.07.2019 CAPTAIN Anv PIAF z Milhostovských polí F2 SK
URŠULA Anv suka 14.07.2019 CAPTAIN Anv PIAF z Milhostovských polí F2 SK
COFFI Danibull pes 07.05.2019 ALAN z Prandorfa ASILLYA SILVERTINA Danibull F3 SK
CASH Danibull pes 07.05.2019 ALAN z Prandorfa ASILLYA SILVERTINA Danibull F3 SK
CHESTER Danibull pes 07.05.2019 ALAN z Prandorfa ASILLYA SILVERTINA Danibull F3 SK
CONOR Danibull pes 07.05.2019 ALAN z Prandorfa ASILLYA SILVERTINA Danibull F3 SK
CLEO Danibull pes 07.05.2019 ALAN z Prandorfa ASILLYA SILVERTINA Danibull F3 SK
CEZAR Danibull pes 07.05.2019 ALAN z Prandorfa ASILLYA SILVERTINA Danibull F3 SK
CONEY Danibull suka 07.05.2019 ALAN z Prandorfa ASILLYA SILVERTINA Danibull F3 SK
CAMILA Danibull suka 07.05.2019 ALAN z Prandorfa ASILLYA SILVERTINA Danibull F3 SK
THOR Anv pes 05.05.2019 FAST Anv JUDDY Anv F2 SK
TURBO Anv pes 05.05.2019 FAST Anv JUDDY Anv F2 SK
TIFANY Anv suka 05.05.2019 FAST Anv JUDDY Anv F2 SK
TINA Anv suka 05.05.2019 FAST Anv JUDDY Anv F2 SK
Soudden Valley´s BEATRIX suka 01.05.2019 BEN z Prandorfa AURORA od Turanských rybníkov F3 US
Soudden Valley´s BRUTUS pes 01.05.2019 BEN z Prandorfa AURORA od Turanských rybníkov F3 US
Soudden Valley´s BRIMLEY pes 01.05.2019 BEN z Prandorfa AURORA od Turanských rybníkov F3 US
Soudden Valley´s BALTAZAR pes 01.05.2019 BEN z Prandorfa AURORA od Turanských rybníkov F3 US
Soudden Valley´s BERKO pes 01.05.2019 BEN z Prandorfa AURORA od Turanských rybníkov F3 US
Soudden Valley´s BOMMITA suka 01.05.2019 BEN z Prandorfa AURORA od Turanských rybníkov F3 US
Soudden Valley´s BALLISTIC BEU suka 01.05.2019 BEN z Prandorfa AURORA od Turanských rybníkov F3 US
Soudden Valley´s BOOMIE suka 01.05.2019 BEN z Prandorfa AURORA od Turanských rybníkov F3 US
Soudden Valley´s BACK DOUBLE RECON pes 01.05.2019 BEN z Prandorfa AURORA od Turanských rybníkov F3 US
STAR Anv suka 20.04.2019 GYULA NINA v. d. Merlinhoeve JAWA Anv F4 SK
SKLAD Anv pes 20.04.2019 GYULA NINA v. d. Merlinhoeve JAWA Anv F4 SK
SELENA Anv suka 20.04.2019 GYULA NINA v. d. Merlinhoeve JAWA Anv F4 SK
SELY Anv suka 20.04.2019 GYULA NINA v. d. Merlinhoeve JAWA Anv F4 SK
SUSHI Anv suka 20.04.2019 GYULA NINA v. d. Merlinhoeve JAWA Anv F4 SK
SUZUKI Anv suka 20.04.2019 GYULA NINA v. d. Merlinhoeve JAWA Anv F4 SK
SAMBA Anv suka 20.04.2019 GYULA NINA v. d. Merlinhoeve JAWA Anv F4 SK
ISAMU Hukov vršok pes 15.04.2019 ALAN z Prandorfa DARREN Hukov vršok F3 SK
IRO Hukov vršok pes 15.04.2019 ALAN z Prandorfa DARREN Hukov vršok F3 SK
IKO Hukov vršok pes 15.04.2019 ALAN z Prandorfa DARREN Hukov vršok F3 SK
IZA Hukov vršok suka 15.04.2019 ALAN z Prandorfa DARREN Hukov vršok F3 SK
IRA Hukov vršok suka 15.04.2019 ALAN z Prandorfa DARREN Hukov vršok F3 SK
IDA Hukov vršok suka 15.04.2019 ALAN z Prandorfa DARREN Hukov vršok F3 SK
ISA Hukov vršok suka 15.04.2019 ALAN z Prandorfa DARREN Hukov vršok F3 SK
IKA Hukov vršok suka 15.04.2019 ALAN z Prandorfa DARREN Hukov vršok F3 SK
IRIS Hukov vršok suka 15.04.2019 ALAN z Prandorfa DARREN Hukov vršok F3 SK
Metsätien Slovenly LOTTA suka 04.04.2019 PORSCHE z Milhostovských polí NADIA Van´T Weimeland F2 NO
Metsätien Slovenly LYYLI suka 04.04.2019 PORSCHE z Milhostovských polí NADIA Van´T Weimeland F2 NO
Metsätien Slovenly LAHJA suka 04.04.2019 PORSCHE z Milhostovských polí NADIA Van´T Weimeland F2 NO
Metsätien Slovenly LILJA suka 04.04.2019 PORSCHE z Milhostovských polí NADIA Van´T Weimeland F2 FI
Metsätien Slovenly LEMPI suka 04.04.2019 PORSCHE z Milhostovských polí NADIA Van´T Weimeland F2 NO
BOJAN BRECHT vom Höfischen Holz pes 13.02.2019 AGAR z Vracovských vinohradu WENGA z Milhostovských polí F3 DE
FCI logo SKJ logo SPZ logo SPK logo