VRH F 19.05.2022

Vo štvrtok 19.05.2022 sa nám narodilo 7 krásných šteniat nášho národného plemena slovenský hrubosrstý stavač. Na svet prišlo 5 psíkov a 2 sučky - náš vrh "F".

 

FUNDY Danibull

FERKO Danibull

FENIX Danibull

FABIO Danibull

FOREST Danibull

FLORA Danibull

FAUNA Danibull

 

Mamou šteniat je - Ch. CONEY Danibull

Otcom šteniat je - FARIS Hukov Vŕšok 

 

FARIS je takmer 6 ročný aktívne poľovne využívaný pes. Je mohutnej stavby tela, svetlej a štandardnej srsti. Rodokmeň šteniat bude plný najlepších slovenských hrubosrstých stavačov - mimoriadne úspešných pracovne aj výstavne. Väčšinou jedincov v rodokmeni šteniat až do 4. generácie poznám osobne. FARIS absolvoval jesenné skúšky stavačov v I. cene a klubovú výstavu, kde vyhral svoju triedu v konkurencii a dostal titul V1, CAJC a Klubový výťaz mladých. Rodokmeň FARISa si môžete pozrieť TU a fotky nižšie na tejto stránke. 

 

CONEY je mamou šteniat po prvýkrát. Je to fantastická fena, značne aktívnej povahy a krásneho exteriéru. CONEY vyniká najmä kvalitným nosom a na toto plemeno vskutku fantastickým vystavovaním. Niekoľko záznamov z vystavovania mám aj našej stránke a youtube. Coney je výstavne mimoriadne úspešná fena - Vice World Winner a Vice European Winner, Slovenský Grand Šampión krásy, 3. najlepší stavač a 10. najlepší jedinec spomedzi všetkých plemien na Slovensku pre rok 2020. Coney sa môže ako jeden z mála zástupcov tohto plemena pochváliť aj titulom Junior Best In Show a 3. miestom Best In Show. Absolvovala so skvelým výsledkom (vždy v I. cene) skúšky vlôh stavačov, farbiarské skúšky stavačov a 2x jesenné skúšky stavačov. K pracovným úspechom sa pridáva titul res. CACT. Fotky a všetky informácie o CONEY nájdete na našej stránke TU

 

Ide o pracovno-exteriérove spojenie slovenského národneho plemena stavačov. Šteniatka z našej chovateľskej stanice Danibull sú určené pre seriózných záujemcov s nádejou pre použitie v poľovnej praxi, pre lov, súťaženie, športové aktivity, prípadne aj pre ďalší chov, alebo iné spoločenské využitie. Účasť na výstavách nie je v žiadnom prípade podmienka pre ďalších majiteľov. 

 

Šteniatka odchovávame s láskou v domácom prostredí, staráme sa o socializáciu a kŕmime rozsiahlym spektrom najkvalitenjších surovín.

 

V čase odberu šteniat ku všetkým šteniatkam poskytujeme kúpno-predajnú zmluvu, oficiálny preukaz o pôvode (rodokmeň SKJ-FCI), každé šteniatko je čipované a s PET PASSOM, registrované v centrálnom registri spoločenských zvierat a v plemennej knihe, samozrejmosťou sú aj všetky potrebné veterinárne ošetrenia (očkovania, odčervenia) a doklady, šteniatka budú v čase odberu navyknuté na suchú stravu (špičkové granule).

 

Dlhodobý chovateľský servis, pomoc pri výchove a výcviku je pre nás samozrejmosťou.

 

V prípade záujmu o šteniatko slovenského hrubosrstého stavača z našej chovateľskej stanice nás neváhajte kontaktovať ešte pred ich narodením.

 

 

FARIS Hukov Vŕšok - otec šteniat

Šteniatka prvý týždeň

Šteniatka 1 až 2 týždeň

Šteniatka 2 - 3 týždeň

Šteniatka 6 týždňov

FCI logo SKJ logo SPZ logo SPK logo