10-02-2020

TROPHEE CHRISTIAN EYMAR-DAUPHIN, Francúzsko

09-02-2020 TROPHEE CHRISTIAN EYMAR-DAUPHIN, Francúzsko

Ch. BLANCHE Danibull - TROPHEE CHRISTIAN EYMAR-DAUPHIN

 

Ďalší historický moment pre plemeno. Po prvý krát v histórií plemena bolo toto uznanie dopriate slovenskému hrubosrstému stavačovi. Gratulujem majiteľom a ďakujem za skvelú prezentáciu nášho národného plemena v zahraničí.


30-01-2020

3x CACIB Nitra

Prvá výstava tohto roku začala pre naše slovenské hrubosrsté stavače fantastický. Na troch výstavách v Nitre našu chovateľskú stanicu reprezentovala naša NIKY a odchovanec CASH a CONEY (v piatok a sobotu). Naše slovenské národné plemeno sa tešilo priemernej účasti, v piatok sa predviedlo 9 jedincov, v sobotu 10 a v nedeľu 7 slovenských hrubosrstých stavačov.

 

BROWNIE Danibull (Niky) sa v piatok stala Novým šampiónom krásy Slovenska!

 

24.01.2020 CACIB Nitra, Slovensko, rozhodca: Karl-Erik Johansson, SE

Ch. BROWNIE Danibull - trieda pracovná - V1, CAC, CACIB, BOB, Veľká cena národných plemien - 3. miesto, BEST OF GROUP – 3. miesto

CASH Danibull - trieda dorastu (8 mesiacov) - VN1, Puppy BOB

CONEY Danibull – trieda dorastu (8 mesiacov) – VN1

 

25.01.2020 CACIB Nitra, Slovensko, rozhodca: Linda Voláriková, SR

Ch. BROWNIE Danibull - trieda pracovná - V1, CAC, CACIB, BOB, Veľká cena národných plemien - 1. miesto, BEST OF GROUP – 3. miesto

CASH Danibull - trieda dorastu (8 mesiacov) - VN1, Puppy BOB

CONEY Danibull – trieda dorastu (8 mesiacov) – VN1

 

26.01.2020 CACIB Nitra, Slovensko, rozhodca: Berchtold Peter F., AT

Ch. BROWNIE Danibull - trieda pracovná - V1, CAC, Veľká cena národných plemien - 2. miesto

CASH Danibull - trieda dorastu (8 mesiacov) - VN1, Puppy BOB


02-01-2020

Slovenský hrubosrstý stavač na poľovačkách

Slovenského hrubosrstého stavača sme túto poľovnícku sezónu mali možnosť odprezentovať aj na viacerých spoločných poľovačkách, ktorých sme sa zúčastnili. Naše slovenské hrubosrsté stavače "Chilly" a "Niky" sa spolu so mnou zúčastnili lovu bažantov, zajacov, jarabíc a kačíc na Slovensku, ale aj v Českej republike a Rakúsku. Ďakujeme všetkým priateľom za pozvanie a že sme prácu naších stavačov mohli naplno využiť. Máme za sebou asi najkrajšiu sezónu a kopec krásných zážitkov. 


18-12-2019

Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2020

Prajeme všetkým priaznivcom plemena slovenský hrubosrstý stavač príjemné prežitie Vianočných sviatkov a všetko dobré v Novom roku 2020.


12-12-2019

PES ROKU 2019

Titul PES ROKU 2019 Klubu chovatelů hrubosrstých a maďarských ohařů ČR získala za plemeno slovenský hrubosrstý stavač naša BROWNIE Danibull "Niky"!!!

Tento titul sme dosiahli prvý krát a je to pre nás veľká česť, nakoľko pri vyhodnocovaní sa berú do úvahy mimoriadne úspechy nie len na poli výstavnom, ale najmä pracovnom. Tento rok pritom do úvahy prichádzalo viacero úspešných jedincov SHS. Ďakujeme!

 


FCI logo SKJ logo SPZ logo SPK logo